„Solidarność” oświatowa znów najlepsza

W dniu 26 lutego 2010 r. w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Płocku odbył się VII Integracyjny Turniej Halowej Piłki Nożnej, w którym jak co roku, wzięła udział reprezentacja „Solidarności” oświatowej. Oprócz niej w turnieju wzięły udział następujące drużyny: gospodarz – Gimnazjum nr 3 oraz Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1, Gimnazjum nr 8, Gimnazjum nr 5, Gimnazjum w Staroźrebach, Urząd Miasta Płocka, W półfinale NSZZ „Solidarność” pokonał Urząd Miasta Płocka, a zespół „Staroźreb” zwyciężył drużynę SOSW nr 1.

W meczu finałowym drużyna „Solidarności” oświatowej pokonała zespół ze Staroźreb i została już po raz drugi (pierwszy raz w 2008 r.) zwycięzcą turnieju. III miejsce zajął zespół Urzędu Miasta Płocka, który wygrał z zawodnikami reprezentującymi Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1.